Ризик та симптоми ігроманії

Так само, як алкоголь або наркотики, люди можуть стати залежними від азартних ігор. Одноразовий програш не змінить стиль вашого життя, але регулярна втрата достатньої суми грошей вказує на ігроманію. Проблема азартних ігор призводить до розладу в багатьох сферах людського життя: психологічної, фізичної, соціальної або професійної. Проблема зазвичай починається в підлітковому віці у чоловіків і у жінок пізніше.

Така поведінка зазвичай прогресує від випадкових ігор до звичних азартних ігор. Бажання грати стає настільки великим, що напруга може бути звільнена завдяки азартним іграм. Вищі ставки та особистi ризики, а також ігнорування інших інтересів, родини і роботи домiнують  в життi.

Попередження прагнення до розвитку адиктивної поведінки є складним і не завжди можливим. Консультування може принести користь людям, схильним до ігроманії або іншої адиктивної поведінки. Люди, що мають близьких родичiв, які є завзятими гравцями можуть бути у зонi високого ризику і повинні бути особливо обережні.

У випадку з ігровою залежністю, життя людини можуть домінувати азартні ігри. Він або вона може використовувати ігри як засіб втечі вiд можливо невирішених проблем або внутрішніх конфліктів. Людина-ігроман може мати багато несвідомих мотивiв, і, хоча виграти гроші є сильним стимулом, це лише один з багатьох.

За дотриманням наступних правил, ви зможете користуватися азартними іграми без побоювання:

• Робіть регулярні перерви в іграх.

• Визначте ваші особисті обмеження заздалегідь.

• Не збільшуйте максимальну межу, яку ви вирішили для себе.

• Перед тим, як почати грати, вирішiть для себе переможну суму, на якiй ви закінчите гру.

• Вирішіть заздалегідь, якими можуть бути ваші втрати.

• Ніколи не грайте під впливом алкоголю або ліків.

• Ніколи не грайте, якщо ви перебуваєте в депресивному настрої.

• Грайте тільки тоді, коли ви повністю відпочили і зосередились.

Якщо у вас є відчуття, що ви можете мати тенденцію до патологічних ігор, будь ласка, скористайтеся опцією, щоб заблокувати ваш аккаунт. Зверніть увагу, що клієнти, які заблокували їхні рахунки не можуть повторно активувати їх знову до кінця їх терміну, і ніякі подальші платежі не можуть бути зроблені на цих рахунках.

Останні статті

  • огляд онлайн баккара

    Грайте онлайн Баккара просто для розваги або на реальні гроші і ви отримаєте незабутню насолоду від цієї простої, але вишуканої азартної гри.

    Детальніше

  • Огляд онлайн блекджек

    Спробуй найпопулярнішу азартну гру в світі Блекджек безкоштовно в онлайн казино. Якщо ви шукаєте азарт та розваги, Блекджек саме те, що вам підійде.

    Детальніше

спонсор